Vila EDEN - ubytování Pec pod Sněžkou.
 
Kontakt
Vila EDEN
v Peci pod Sněžkou

Tel:+420 724 768 905
Tel:+420 602 474 445
E-mail:  vilaeden@seznam.cz
Úvodní stránka » Reference

Hodnocení našimi klienty


Dobrý den,
chtěli bychom vyjádřit naši velkou spokojenost s pobytem ve Vaší vile Eden v minulém týdnu. Ubytování bylo na špičkové úrovni a moc se nám líbilo. Dokonce se Vám podařilo zajistit pro nás skvělé počasí :-) . O to víc nás mrzelo, že jsme museli odjet o den dříve než bylo plánováno. Pokud někdo z našich známých v budoucnu zamíří do Pece, budeme mu vždy doporučovat Vaše služby. Přejem Vám hojnost slušných a spokojených hostů a úspěšnou zimní sezónu!

S pozdravem
Romana a Pavel Leinveberovi


Dobrý den,
Rádi bychom Vám chtěli poděkovat za velice příjemný pobyt ve Vašem penzionu. Po pracovních dnech nabitých stresem a napětím byly čtyři dny prožité u Vás v Peci skutečně nezapomenutelné, odpočinkové a naplňující nás skvělou náladou. Naše díky nemůže plně vystihnout naše pocity, tak alespoň můžeme slíbit, že Vaše služby budeme rádi nadále doporučovat.

S přáním krásného dne,
manželé Hatašovi


Dobrý večer paní Hanzalová, pane Hanzale...

Rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za pobyt u Vás v Peci pod Sněžkou ve Vile Eden, odkud jsme se dnes spokojení a odpočinutí vrátili. Ačkoliv počasí první polovinu týdne moc nepřálo, i tak jsme si to užili a dokonce i Sněžka, která byla celý týden v mlze a v mracích, se včera umoudřila a "dovolila" nám výstup :) (trasa Obřím dolem je naprosto úchvatná). Pracuji v oblasti managementu a marketingu cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji, mám toho hodně proježděného a zažitého, ale Váš přístup k hostům, ubytování samotné - toto se vidí (v pozitivním slova smyslu) málokde. Jakmile budeme mít opět namířeno do Krkonoš (a že se tam někdy vrátit určitě chceme), určitě se ubytujeme opět u Vás :) A zároveň - kdykoliv bude chtít někdo ze známých poradit, kde se ubytovat, tip na Vilu Eden mu předám milerád :)

Ještě jednou děkujeme, přeji příjemný večer a ať se Vám daří.
Petr Šimčík, Ostrava,


Hello,
That's it, we are in belgium...Without snow!!
The way back was all right.
We want to thank you very much for your kindness during our stay in Pec.
Everybody had a very nice time and everithing was fine!

Best regards
The lambrecht's family


Vážení Hanzalovi,
dovolte mi touto cestou ještě jednou Vám poděkovat za příjemně strávený týden ve Vaší krásné vile Eden. Byli jsme moc spokojeni . Doufám, že to nebylo poprvé a naposledy, co jsme u Vás bydleli.

S pozdravem
Vaľočíkovi


Dobrý den,
ještě jednou jsme chtěli poděkovat za nadstandardní služby a hlavně za nádherně strávený víkend (i když nás do středy bolely nohy). Váš "Eden" určitě doporučíme kamarádům a určitě se sami ještě vrátíme. Takže - na shledanou:-)

Mějte se hezky a ať se Vám daří!
Darča a Peťo a Dášenka Gaľavských


Dobrý den,
chtěli bychom vyjádřit naši velkou spokojenost s pobytem ve Vaší vile Eden v minulém týdnu. Ubytování bylo na špičkové úrovni a moc se nám líbilo. Dokonce se Vám podařilo zajistit pro nás skvělé počasí:-). O to víc nás mrzelo, že jsme museli odjet o den dříve než bylo plánováno. Pokud někdo z našich známých v budoucnu zamíří do Pece, budeme mu vždy doporučovat Vaše služby. Přejem Vám hojnost slušných a spokojených hostů a úspěšnou zimní sezónu!

S pozdravem
Romana a Pavel Leinveberovi


Dobry den pani inzenyrko,

vcera jsme dorazili bez problemu domu. Chteli jsme Vam jeste jednou moc podekovat za krasny tyden straveny u Vas v raji:-) Vy jste nas jeste tak sladce rozmazlovala, ze nam to ted bude chybet;-) V kazdem pripade vim, ze jsme u Vas nebyli naposled a samozrejme Vas budu doporucovat.

Mejte se moc hezky a jeste jednou dekujeme za vsechno
Zdravi Petra a Georg Müller


hallo Jana en Peter,

thanks for the fine staying in Pec pod Snezkou, we had a great time. we had also a very good staying in High Tatra, south of Maravia en at Prague. we had visit Tabor on our trip to Prague. it is a beautiful city and a fine region, maybe we wil stay next time longer. wil you also say hallo to Jana and her husband, i'm not sure of his name. we did visit all the towns in south Moravia that she has recomanded.

lot of greatings,
Johan and Mieke Pylyser-Devlaeminck from Oostende, Belgium


Vážená rodino Hanzalových,
moc Vám děkujeme za krásně strávený - prodloužený víkend ve Vašem penziónu. Všem jsme Vás doporučili.

S pozdravem rodina SURÝCH -Ostrava-Krásné Pole


Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za příjemně strávený týden v Krkonoších. S ubytováním jsme byli velice spokojeni. Také nás mile potěšilo příjemné prostředí v blízkém okolí vily (hlavně ten klid).

Všechny Vás zdravíme.
Daniel a Světlana RUSINOVI.


Vážená paní Hanzalová,
po úvodním pozdravu neodoláme, abychom se Vám nesvěřili s našimi dojmy z pobytu ve Vaší vile Eden. Procestovali jsme jako turisté již mnoho zajímavých míst naší republiky i Slovenska, ale s tak dokonalým ubytováním jsme se ještě nesetkali. Samotné umístění v klidném přírodním prostředí a přesto nedaleko turisticky rušné Pece je příjemným překvapením. Vlastní penzion a zejména apartmán, ve kterém jsme byli ubytováni, září novotou, čistotou a pefektním vybavením i pro náročné klienty.

Ještě jednou Vám vyslovujeme naši naprostou spokojenost s pobytem u vás a určitě jej doporučíme každému z našich přátel, kdo bude mít zájem o poklidnou dovolenou v Krkonoších.

S pozdravem Ing.Eva a Vilém Vránkovi, Brno


Dobrý den, tento víkend jsme byly s přítelkyní ubytováni ve vaší vile EDEN, a tímto bych vám rád chtěl poděkovat za vaše služby a zpříjemnění našeho pobytu v Peci pod Sněžkou. Pro případný další pobyt v Peci p/S. budete určitě na prvním místě, koho budeme kontaktovat ohledně ubytování.

S pozdravem

Jan Pavlíček


Vážení,
byli jsme spolu s manželem a vnučkou hosté Vašeho apartmánu ve vile Eden a chci Vám poděkovat za příjemné a čisté prostředí. Kdysi jsem byla v původní ubytovně Eden, proto jsem se pro tuto lokalitu rozhodla, nejen že se nedá srovnat vnitřní vybavení vily i okolí je hezky upraveno, prosluněné.

Moc Vám děkuji a pokud budeme chtít opět tento hezký kout navštívit, obrátím se na Vás a budu infomovat i své známé.
Ve svém věku již nelyžuji, takže zimní rekreaci už neřeším, ale v ostatní části roku se k Vám rádi podíváme.

Přeji Vám úspěšnou zimní sezonu a hezký den,
Jindra Hoffmannová


Dear Jana,
we have safely arrived back in France and just wanted to send you a short note to say THANK YOU.
We had a lovely time at Vila Eden, even though the weather was a bit cool... :o)

Our best wishes to you and your family
Julia, Colin and Sally Lacey


Děkujeme za příjemný pobyt a perfektní ubytování ve vaší vile,cítili jsme se opravdu jako v "RÁJI".

Rádi opět přijedeme.
Wilhelmovi.


Dobrý den,
chtěli bychom Vám jen poděkovat za fajn dovolenou ve Vaší chaloupce!!!!! Byli jsme u Vás moc spokojeni! Ubytování bylo naprosto super. Počasí nám tedy moc nepřálo, ale i tak jsme podnikali túry.

Posíláme aspoň fotenu

Ať se Vám i nadále daří a přejeme spousty spokojených hostů!!!
Hana Adamová + Jaroslav Krsek + Matýsek